OBJEDNÁVKA

Termín

Čas je pouze orientační údaj. Budeme vás kontaktovat ohledně upřesnění.

Kontaktní údaje

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“) souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů.
OBJEDNÁVKA
 


Zbavte se negativních emocí a žijte svůj život naplno

EFT

Co přesně znamená metoda EFT?

Jedná se o revoluční metodu v terapii, kterou nazýváme Energetická psychologie.

EFT = emotional freedom technique, neboli technika emoční svobody. Tato metoda je založena na faktu, že fyzické tělo a psychika nejsou od sebe oddělené. Naopak, jsou silně navzájem propojené a to systémem energetických drah, tzv. meridiánů, které na sebe vzájemně působí.

Tyto meridiány byly objeveny a zmapovány již před 5000 lety čínskou medicínou.  Body se používají ve známé akupunktuře a akupresuře, ale také v EFT terapii. Terapeut nepoužívá jehly, ale tyto body stimuluje poklepáváním konečky prstů. Proto je metoda zcela bezbolestná, za to velmi účinná.

Pokud vás něco trápí ( máte v těle negativní emoce, smutek, stres, pochybnosti nebo strach), znamená to, že máte poruchu ve svém energetickém systému. Společným hledáním vaší negativní emoce se stimulují meridiány poklepáváním, a tak celým energetickým systémem projde nová energie a porucha se odstraní.

Zde je video s vysvětlením, co vše EFT dokáže od samotného zakladatele Garyho Craiga

VIDEO
 

Pro koho je EFT určeno?

EFT je pro každého, kdo se svým životem chce něco dělat. Kdo se chce rozvíjet. Kdo chce změnu. Ať už je to změna k lepším vztahům, zdraví, práci, nebo pocitům sám ze sebe, zkrátka k tomu, abychom se cítili vyrovnaně a šťastně.

Je pro ty z vás kteří chtějí:

  • být šťastní
  • zbavit se stresu a neustálých pochybností
  • odstranit strachy a úzkosti
  • být zdraví
  • být sebevědomí a spokojení
Objednávka se zpracovává, počkejte prosím...