OBJEDNÁVKA

Termín

Čas je pouze orientační údaj. Budeme vás kontaktovat ohledně upřesnění.

Kontaktní údaje

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“) souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů.
OBJEDNÁVKA

Reference

Metodu EFT jsem vyzkoušela kvůli vazomotorické rýmě, která mě dlouho trápila. Nejdřív jsem neměla moc velká očekávání,  ale jakmile jsme si začaly s Aničkou povídat, věděla jsem, že přesně tohle je pro mě. Příjemná atmosféra, milá duše a hlavně mi moc sedla lidsky, projevovala zájem o mě, mé problémy a myšlenky, nad kterými jsme mohly uvažovat nahlas.

U někoho se výsledek dostaví hned, u mě to pár sezení trvalo, zlepšení probíhalo postupně s tím, jak jsem si začínala uvědomovat samu sebe.

Ve finále mi terapie pomohla nejen s rýmou, ale změnila mi myšlení a pohled na různé situace, jsem teď víc vyrovnaná, klidná a hlavně šťastná. Anička mi pomohla s problémem, se kterým se u nikoho dřív nesetkala. Od lékářů na ORL jsme si vyslechla, že s touto chronickou rýmou se prostě budu muset naučit žít. Dnes vím, že nemusím.

Monika V.

Monika Vargová
Vazomotorická rýma

Děkuji Vesmíru, že mi do života přivedl EFT a ještě více děkuji za to, že mi tato terapie byla zprostředkována právě Aničkou. Za velmi krátký čas jsem se v životě výrazně posunula a to právě díky ní. Během terapií jsem měla tu čest poznat pečlivě schovaná traumata a nechtěné křivdy a hlavně jim porozumět a srovnat se s nimi. Anička je výborný terapeut a empatická bytost, v jejíž přítomnosti jsem se cítila v klidu a bezpečí. 

Lenka Ch.

Lenka Ch.

U paní Paškové jsem absolvovala terapii EFT, která mě příjemně překvapila a pomohla mi posunout se dále po stránce fyzické i psychické. Zlepšila a uvonila mi bloky v páteři, a po 3 sezních se cítím mnohem lépe. Zároveň se  mi začínají otevírat nové možnosti v oblasti pracovní i osobní. Tuto terapii velice doporučuji, paní Pašková je naprostý profesionál a terapii vede skvěle. Pomohla mi. Děkuji.

Pavlína Richtrová
Fyzické problémy

Na EFT terapii jsem byla poprvé v situaci, kdy mě dlouhodobě trápilo rozhodnutí, zda začít podnikat či zůstat v jistotě stálého zaměstnání. To mělo již dopad i na mou fyzickou stránku, trpěla jsem silnými a opakujícími se migrénami. Terapeutka velice jednoduchými a příjemnými doteky ve spojení s nahlas definovanými myšlenkami působila na problematická místa, v závěru prvního sezení jsem cítila únavu a vyčerpání. Nicméně za cca 3 dny mě překvapil velký příval energie spojený s citelným uvolněním tlaků v hlavě, které zatím přetrvává. Nečekala jsem, že i jedno sezení mi může pomoci. 

Petra Vojtěchová
Psychické problémy

S metodou EFT jsem se setkala poprvé. Nevěděla jsem, co od sezení čekat. Absolvovala jsem jen jediný a musím říci, že díky němu jsem si uvědomila, co přesně mne trápí, kam vlastně chci dojít. Věci se mi začaly řešit lépe a také fyzické bolesti se zmírnily. Určitě stojí za to tuto metodu vyzkoušet, pokud nevíte kudy kam a nežije se Vám dobře.

Šárka
fyzické bolesti

Na terapii u Aničky jsem byla několikrát a vždy mi to moc pomohlo. Zbavila jsem se nagativních emocí, které  se mnou cloumaly a které mi nedovolovaly nechat věcem a vztahům přirozený  průběh, které  jsou ze všeho nejdůležitější. Vyzkoušela jsem, že EFT s Aničkou mě pomohlo zbavit vzteku, naštvanosti, nenávisti ale i obav, strachu a dalších negativních pocitů. Vřele doporučuji!

Tereza
strach

Ráda bych poděkovala Aničce Paškové za EFT terapii, kterou jsem absolvovala zatím dvakrát a už poprvé se dostavily neočekávané výsledky. Mám dlouhodobé problémy se zády, jsem po operaci páteře a prakticky neustále trpím bolestmi v oblasti bederní páteře.

Po prvním EFT sezení mi bolesti znatelně ustoupily, ale po čase se začaly vracet. Při druhém sezení jsme s Aničkou dospěly k závěru, že vše pramení z psychických problémů a je nutné především "odblokovat" dávné stresy. Po 2 hodinách terapie jsem byla naprosto vyčerpaná, ale cítila jsem neuvěřitelnou psychickou úlevu. A pochopitelně se to projevilo i po fyzické stránce.

Jsem přesvědčená o účinnosti této metody a jsem rozhodnutá v terapii pokračovat. Jedno nebo dvě sezení určitě nestačí na to, aby se člověk vypořádal se svými letitými psychickými bloky.

Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů v léčbě.

Alžběta Havlová
Problémy se zády

Chtěl bych se s Vámi podělit o zážitek, který  jsem prožil díky terapii a přístupu ke mně jako ke klientovi. Den, kdy jsem na internetu našel tyto webové stránky, už vždy budu velebit. Do Prahy jsem jel až z Frýdku Místku a nelitoval jsem. Přivítala mě velice příjemná a milá žena, se kterou jsme okamžitě navázali příjemnou konverzaci. Nenásilným povídáním záhy zjistila mé problémy, jejich formu, příčinu i důsledek.Na základě společné terapie jsem pořád uvažoval nad tématy a udělenými radami a pokyny, a tím si čistil  hlavu a uspořádaval myšlenky. Nikdy jsem se nesetkal s takovým člověkem, se kterým se mi  tak příjemně povídalo a úžasným způsobem navodilo příjemnou náladu a pozitivní myšlenky.

Jel jsem na terapii  pln úzkosti a očekávání a odjížděl plný optimismu a skutečnost naprosto předčila mé očekáváni. Nebojím se napsat, že se mi díky paní Paškové změnil život k lepšímu. Konkrétně jsem schopen bez emocí uvažovat o problémech, které v podstatě problémem nejsou, jde jen o změnu uvažování, přijímáni různých okamžiků. Najít v sobě tu pokoru , úctu a tolerantnost.

Necítím se být oprávněn komukoliv radit , ale paní Paškovou bych doporučil všemi deseti.  Mnohokrát Vám děkuji.

 

Rostislav Hrček

Abych pravdu řekla, vůbec jsem netušila, co od terapie mám čekat, ale jednoznačně by se moje očekávání dalo popsat jako moji akutní potřebu něco nebo všechno v mém aktuálním životě změnit.

 Samotná realita je dnes tak o 200% nebo i více procent lepší a uvědomuji si to každý den. Mám za sebou spoustu druhů terapií, kdy mi po některých bylo dobře, ale z dlouhodobého hlediska mě všechny udržovaly v mém stejném stavu a pocitech. U Aničky je to úplně jinak, nejen, že se cítím vždy skvěle, ale hlavně opravdu měním "zaběhnuté pořádky". Kroky, ke kterým jsem se odhodlávala dlouhou dobu realizuji a měním svůj život. Nejde mi to sice úplně tak rychle, jak bych si představovala, ale od té doby, co k Aničce chodím tj. za pět měsíců, jsem udělala více změn, než za  posledních 20 let.

 Také se mi moc líbí, že z Aničky cítím touhu a zájem, abych se dostala ze svých problémů. Toho si hodně cením, protože vím, že jí jde o mě, o moje pocity, pohodu atd. a v tom Aničce absolutně věřím. Jiní terapeuti, jako by neměli zájem o mě a o moje "blaho", ale o to, abych pro ně znamenala přísun peněz. Prostě přístup Aničky je diametrálně odlišný a toho si velmi, velmi cením.

 Co mi ještě terapie přinesla? Myslím, že po dlouhé době nejsou moje dny jeden jako druhý, tedy už jen neležím na gauči a "nečučím" na televizi, mám daleko více elánu a náladu takovou vzrušenou. Najednou mám pocit, že mě čeká spousta krásných zážitků a nejedná se jen o pocit, ale také o víru.

 Sama bych terapii u Aničky s radostí doporučila hned všem, kteří to potřebují, ale vím, že si každý musí najít svou cestu sám.

 

Irena
životní změna

Můj život představovala taková špatně nalepená samolepicí tapeta na nehezké kuchyňské lince. Moje problémy byly pod povrchem jako bublinky a nerovnosti, které ať se snažíte zatlačit hadříkem kamkoli, furt tam jsou. 

     Měla jsem v sobě nastřádaných  hodně komplikovaných věcí, které jsem neuměla řešit a protože jsem nevěřila, že mi s tím může kdokoli pomoct, tak jsem je v sobě hluboko uvěznila a předstírala jsem, že neexistují. Bohužel vždy, když jsem to nejmíň potřebovala, vylezl nějaký problém na povrch a zkomplikoval mi úplně běžné problémy či situace do takových rozměrů, které si neumíte přestavit. A přiznám se, že jsem se smířila i s tím, že to takhle bude navždy a že se s tím prostě naučím žít.    

     Když už jsem byla na hranici svých fyzických i psychických sil, poslalo mi universum tuto úžasnou ženu, která je mi průvodcem a léčitelem půl roku a vidím na sobě pokroky, ve které jsem nedoufala. Zlepšil se mi vzhled, zorganizovala jsem domácnost, opět se stýkám s lidmi, které jsem úplně kvůli workoholismu odsunula na vedlejší kolej a myslela si, že mi to neodpustí. Začala jsem se stýkat se členy rodiny, které jsem nevěřila, že bych kdy mohla mít ráda či jim sama od sebe zavolat a těšit se z rozhovoru s nimi.

     Důležité je i krásné a vlídné, nerušivé prostředí, ve kterém terapie probíhají. Neuvěřitelně si cením absolutní profesionality paní Paškové, jejích příprav na každé sezení a lidský, empatický přístup, který je blahodárný a vřele ho všem doporučuji.

     Pro novou kuchyňskou linku si sice zatím hned nepoběžím, ale tu tapetu už jsem strhla.

 

Zuzka

O EFT terapii a Aničce Paškové jsem se dozvěděla náhodou v časopise. Ale vlastně myslím, že nic není tak úplně náhoda. Článek se mi “připletl” do cesty v období, kdy se mi nakupilo strašně moc starostí a věcí z minulosti, které jsem nutně potřebovala nějak zpracovat a hlavu pročistit. Metoda mne zaujala svou jednoduchostí, Anička mi byla sympatická už z článku a tak jsem se rozhodla to vyzkoušet. Osobní setkání s Aničkou pak bylo moc příjemné a obohacující. Terapie mi pomohla spoustu věcí přijmout, pochopit a zpracovat. Pamatuju si, že v jednom případě, mě “odklepání” zbavilo strachu z konkrétní situace tak, že jsem obávanou situaci naopak “vyhledávala”. To pro mě bylo důkazem, že to skutečně funguje.

Tereza K.

Musím upřímně říct, že jsem od terapie nic moc neočekávala. Jen jsem si řekla, že to zkusím, protože ten článek v Žena a život, který jsem četla, mě nadchl. Řekla jsem si, že nemám co ztratit a bude to nová zkušenost.

No a byla jsem mile překvapena, už jen tím příjemným prostředím a i když jsem první sezení probrečela, byla jsem strašně ráda, že jsem se odhodlala a napsala Aničce. Všem říkám, že to byly zatím nejlépe investované peníze do mě.

Anička mi pomohla vyřešit to, s čím jsem se dlouhá letá trápila a neuměla jsem se s tím vyrovnat. Postupně ve mě vyvolala vnitřní klid, pohodu a vyrovnanost.

Doporučila jsem k Aničce už pár svých známých :-) a budu doporučovat dál...A vím, že i když já budu mít opět nějaké "trápení" že mi s tím Anička pomůže. Velmi na ní oceňuji její energii a klid, který vyzařuje a také to, jak umí pojmenovat věci správnými jmény :-)

Veronika F.

O metodě EFT jsem poprvé slyšela pár měsíců zpátky od svého maséra, který se o ní vyjadřoval jako o velmi účinném řešení problémů. Zapsala jsem si poznámku na papírek s tím, že bych ji mohla v budoucnu vyzkoušet k odstranění svého ráčkování, protože se mi jej nepodařilo zbavit ani usilovnou logopedií. Několik měsíců na to jsem potkala odkaz na Aničku na sociální síti a natolik mě oslovila forma toho sdělení, že jsem se rozhodla hned objednat. Již v prvních chvílích našeho seznámení jsem se mohla na vlastní oči přesvědčit, že je vše přesně takové jako můj první dojem - čisté, krásné, barevné, pozitivní, jednoduché - ale vše říkající. Webové stránky, prostory terapie, ale samořejmě především Anička, která terapii povýšila na tolik, že se na každý termín vždy těším. A to nemyslím jen na setkání s milou osobou, ale především proto, že cítím účinek. Pokaždé se zbavím nějakého trápení díky tomu, že se podívám na věci z jiného úhlu, pochopím různé důvody a souvislosti, díky čemuž je mohu přijmout a nechat jít dál. Tím ztrácejí sílu a nemají nade mnou moc. Účinnost této metody je úžasně rychlá a velmi oceňuji i to, že si neodnáším žádné "domácí úkoly". Původní důvod objednání se mně samotné již v prvních chvílích nejevil tak důležitý, jak jsem si původně myslela a otevřely jsme mnohem důležitější, hlubší a bolestivější záležitosti. Jen díky Aničce jsem si dokázala odpustit po rozchodu, pochopit důležité věci ze svého dětství a zbavit se tíživých obav při rozjedu podníkání.

Gabriela N.
Objednávka se zpracovává, počkejte prosím...