OBJEDNÁVKA

Termín

Čas je pouze orientační údaj. Budeme vás kontaktovat ohledně upřesnění.

Kontaktní údaje

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“) souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů.
OBJEDNÁVKA

Reference

Seminář Znovu sama sebou, kterého jsem se zúčastnila na podzim, pro mě byl příjemně stráveným dnem, v příjemném prostředí a Vy i Klára jste byly super. Překvapilo mě celkem poznání, že naučit se umět mít ráda sama sebe není zase tak úplně jednoduché a uvědomila jsem si, že ne vše je třeba válcovat rozumem a občas je dobré nechat věci jen tak plynout (ono to prostě nějak dopadne:-)). Pro mě asi ještě dlouhá cesta.

Sabina

Seminář se mi líbil, jak prostředí, tak i servis. Téma bylo moc zajímavé a některé postřehy se snažím aplikovat do běžného života. Jde to sice ztuha, ale občas Vaše rady hned používám, někdy si na ně ale vzpomenu ex post :-).

Co se týká doporučení, pokud se mě někdo zeptá, určitě Vás doporučím, ale musí ta potřeba vzejít od toho někoho, ale myslím si, že doporučením je i to, že hodně Vašich článků lajkuji a sdílím na FB.

Irena

Můj život představovala taková špatně nalepená samolepicí tapeta na nehezké kuchyňské lince. Moje problémy byly pod povrchem jako bublinky a nerovnosti, které ať se snažíte zatlačit hadříkem kamkoli, furt tam jsou. 

     Měla jsem v sobě nastřádaných  hodně komplikovaných věcí, které jsem neuměla řešit a protože jsem nevěřila, že mi s tím může kdokoli pomoct, tak jsem je v sobě hluboko uvěznila a předstírala jsem, že neexistují. Bohužel vždy, když jsem to nejmíň potřebovala, vylezl nějaký problém na povrch a zkomplikoval mi úplně běžné problémy či situace do takových rozměrů, které si neumíte přestavit. A přiznám se, že jsem se smířila i s tím, že to takhle bude navždy a že se s tím prostě naučím žít.    

     Když už jsem byla na hranici svých fyzických i psychických sil, poslalo mi universum tuto úžasnou ženu, která je mi průvodcem a léčitelem půl roku a vidím na sobě pokroky, ve které jsem nedoufala. Zlepšil se mi vzhled, zorganizovala jsem domácnost, opět se stýkám s lidmi, které jsem úplně kvůli workoholismu odsunula na vedlejší kolej a myslela si, že mi to neodpustí. Začala jsem se stýkat se členy rodiny, které jsem nevěřila, že bych kdy mohla mít ráda či jim sama od sebe zavolat a těšit se z rozhovoru s nimi.

     Důležité je i krásné a vlídné, nerušivé prostředí, ve kterém terapie probíhají. Neuvěřitelně si cením absolutní profesionality paní Paškové, jejích příprav na každé sezení a lidský, empatický přístup, který je blahodárný a vřele ho všem doporučuji.

     Pro novou kuchyňskou linku si sice zatím hned nepoběžím, ale tu tapetu už jsem strhla.

 

Zuzka

Abych pravdu řekla, vůbec jsem netušila, co od terapie mám čekat, ale jednoznačně by se moje očekávání dalo popsat jako moji akutní potřebu něco nebo všechno v mém aktuálním životě změnit.

 Samotná realita je dnes tak o 200% nebo i více procent lepší a uvědomuji si to každý den. Mám za sebou spoustu druhů terapií, kdy mi po některých bylo dobře, ale z dlouhodobého hlediska mě všechny udržovaly v mém stejném stavu a pocitech. U Aničky je to úplně jinak, nejen, že se cítím vždy skvěle, ale hlavně opravdu měním "zaběhnuté pořádky". Kroky, ke kterým jsem se odhodlávala dlouhou dobu realizuji a měním svůj život. Nejde mi to sice úplně tak rychle, jak bych si představovala, ale od té doby, co k Aničce chodím tj. za pět měsíců, jsem udělala více změn, než za  posledních 20 let.

 Také se mi moc líbí, že z Aničky cítím touhu a zájem, abych se dostala ze svých problémů. Toho si hodně cením, protože vím, že jí jde o mě, o moje pocity, pohodu atd. a v tom Aničce absolutně věřím. Jiní terapeuti, jako by neměli zájem o mě a o moje "blaho", ale o to, abych pro ně znamenala přísun peněz. Prostě přístup Aničky je diametrálně odlišný a toho si velmi, velmi cením.

 Co mi ještě terapie přinesla? Myslím, že po dlouhé době nejsou moje dny jeden jako druhý, tedy už jen neležím na gauči a "nečučím" na televizi, mám daleko více elánu a náladu takovou vzrušenou. Najednou mám pocit, že mě čeká spousta krásných zážitků a nejedná se jen o pocit, ale také o víru.

 Sama bych terapii u Aničky s radostí doporučila hned všem, kteří to potřebují, ale vím, že si každý musí najít svou cestu sám.

 

Irena
životní změna

Chtěl bych se s Vámi podělit o zážitek, který  jsem prožil díky terapii a přístupu ke mně jako ke klientovi. Den, kdy jsem na internetu našel tyto webové stránky, už vždy budu velebit. Do Prahy jsem jel až z Frýdku Místku a nelitoval jsem. Přivítala mě velice příjemná a milá žena, se kterou jsme okamžitě navázali příjemnou konverzaci. Nenásilným povídáním záhy zjistila mé problémy, jejich formu, příčinu i důsledek.Na základě společné terapie jsem pořád uvažoval nad tématy a udělenými radami a pokyny, a tím si čistil  hlavu a uspořádaval myšlenky. Nikdy jsem se nesetkal s takovým člověkem, se kterým se mi  tak příjemně povídalo a úžasným způsobem navodilo příjemnou náladu a pozitivní myšlenky.

Jel jsem na terapii  pln úzkosti a očekávání a odjížděl plný optimismu a skutečnost naprosto předčila mé očekáváni. Nebojím se napsat, že se mi díky paní Paškové změnil život k lepšímu. Konkrétně jsem schopen bez emocí uvažovat o problémech, které v podstatě problémem nejsou, jde jen o změnu uvažování, přijímáni různých okamžiků. Najít v sobě tu pokoru , úctu a tolerantnost.

Necítím se být oprávněn komukoliv radit , ale paní Paškovou bych doporučil všemi deseti.  Mnohokrát Vám děkuji.

 

Rostislav Hrček

Ráda bych poděkovala Aničce Paškové za EFT terapii, kterou jsem absolvovala zatím dvakrát a už poprvé se dostavily neočekávané výsledky. Mám dlouhodobé problémy se zády, jsem po operaci páteře a prakticky neustále trpím bolestmi v oblasti bederní páteře.

Po prvním EFT sezení mi bolesti znatelně ustoupily, ale po čase se začaly vracet. Při druhém sezení jsme s Aničkou dospěly k závěru, že vše pramení z psychických problémů a je nutné především "odblokovat" dávné stresy. Po 2 hodinách terapie jsem byla naprosto vyčerpaná, ale cítila jsem neuvěřitelnou psychickou úlevu. A pochopitelně se to projevilo i po fyzické stránce.

Jsem přesvědčená o účinnosti této metody a jsem rozhodnutá v terapii pokračovat. Jedno nebo dvě sezení určitě nestačí na to, aby se člověk vypořádal se svými letitými psychickými bloky.

Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů v léčbě.

Alžběta Havlová
Problémy se zády

Na terapii u Aničky jsem byla několikrát a vždy mi to moc pomohlo. Zbavila jsem se nagativních emocí, které  se mnou cloumaly a které mi nedovolovaly nechat věcem a vztahům přirozený  průběh, které  jsou ze všeho nejdůležitější. Vyzkoušela jsem, že EFT s Aničkou mě pomohlo zbavit vzteku, naštvanosti, nenávisti ale i obav, strachu a dalších negativních pocitů. Vřele doporučuji!

Tereza
strach

Na EFT terapii jsem byla poprvé v situaci, kdy mě dlouhodobě trápilo rozhodnutí, zda začít podnikat či zůstat v jistotě stálého zaměstnání. To mělo již dopad i na mou fyzickou stránku, trpěla jsem silnými a opakujícími se migrénami. Terapeutka velice jednoduchými a příjemnými doteky ve spojení s nahlas definovanými myšlenkami působila na problematická místa, v závěru prvního sezení jsem cítila únavu a vyčerpání. Nicméně za cca 3 dny mě překvapil velký příval energie spojený s citelným uvolněním tlaků v hlavě, které zatím přetrvává. Nečekala jsem, že i jedno sezení mi může pomoci. 

Petra Vojtěchová
Psychické problémy

S metodou EFT jsem se setkala poprvé. Nevěděla jsem, co od sezení čekat. Absolvovala jsem jen jediný a musím říci, že díky němu jsem si uvědomila, co přesně mne trápí, kam vlastně chci dojít. Věci se mi začaly řešit lépe a také fyzické bolesti se zmírnily. Určitě stojí za to tuto metodu vyzkoušet, pokud nevíte kudy kam a nežije se Vám dobře.

Šárka
fyzické bolesti

U paní Paškové jsem absolvovala terapii EFT, která mě příjemně překvapila a pomohla mi posunout se dále po stránce fyzické i psychické. Zlepšila a uvonila mi bloky v páteři, a po 3 sezních se cítím mnohem lépe. Zároveň se  mi začínají otevírat nové možnosti v oblasti pracovní i osobní. Tuto terapii velice doporučuji, paní Pašková je naprostý profesionál a terapii vede skvěle. Pomohla mi. Děkuji.

Pavlína Richtrová
Fyzické problémy