OBJEDNÁVKA

Termín

Čas je pouze orientační údaj. Budeme vás kontaktovat ohledně upřesnění.

Kontaktní údaje

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“) souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů.
OBJEDNÁVKA
 

O mně

Jmenuji se Anna Pašková a už téměř 20 let pracuji v úzkém kontaktu s lidmi, jako školitelka a poslední dobou i jako terapeutka emoční psychologie. Zabývám se psychologií už od svého mládí. Vždy mě zajímaly lidské příběhy. Přátelé a známí se mi začali svěřovat, a dokonce i dali na mé rady.

Dovoluji si říct, že dobře rozumím emocím, protože se dokážu do druhých vcítit a pozorně jim naslouchat. Umím číst emoce.

Stala jsem se certifikovanou terapeutkou emoční psychologie a věnuji se této smysluplné činnosti na celý úvazek. Pořádám pro své klienty semináře a přednášky po celé republice a pomáhám tak osvětu šířit dál.

 
 

Metodu EFT znám už dlouho a  vždy, když mi bylo ouvej, zašla jsem za mou dobrou kamarádkou a podstoupila tuto terapii. Po hodině a půl jsem odcházela jako znovuzrozená. Mnoho věcí mi došlo a spoustu negativních emocí a obav jsem nechala za dveřmi ordinace. Do této metody jsem se postupem času zamilovala, protože mi vždy velmi pomohla.

Jsem šťastná, když se mi daří lidi kolem sebe zbavovat negativních emocí a starých programů, které mají ve své hlavě. Dělá mi radost vidět, jak se jim uleví a jak odchází s úsměvem. 

Budu velmi ráda, když se svěříte do mých rukou a já se stanu průvodkyní k pozitivním změnám ve vašem životě.

Těším se na společné setkání :)

 

Reference

S metodou EFT jsem se setkala poprvé. Nevěděla jsem, co od sezení čekat. Absolvovala jsem jen jediný a musím říci, že díky němu jsem si uvědomila, co přesně mne trápí, kam vlastně chci dojít. Věci se mi začaly řešit lépe a také fyzické bolesti se zmírnily. Určitě stojí za to tuto metodu vyzkoušet, pokud nevíte kudy kam a nežije se Vám dobře.

Šárka
fyzické bolesti

Na terapii u Aničky jsem byla několikrát a vždy mi to moc pomohlo. Zbavila jsem se nagativních emocí, které  se mnou cloumaly a které mi nedovolovaly nechat věcem a vztahům přirozený  průběh, které  jsou ze všeho nejdůležitější. Vyzkoušela jsem, že EFT s Aničkou mě pomohlo zbavit vzteku, naštvanosti, nenávisti ale i obav, strachu a dalších negativních pocitů. Vřele doporučuji!

Tereza
strach

Ráda bych poděkovala Aničce Paškové za EFT terapii, kterou jsem absolvovala zatím dvakrát a už poprvé se dostavily neočekávané výsledky. Mám dlouhodobé problémy se zády, jsem po operaci páteře a prakticky neustále trpím bolestmi v oblasti bederní páteře.

Po prvním EFT sezení mi bolesti znatelně ustoupily, ale po čase se začaly vracet. Při druhém sezení jsme s Aničkou dospěly k závěru, že vše pramení z psychických problémů a je nutné především "odblokovat" dávné stresy. Po 2 hodinách terapie jsem byla naprosto vyčerpaná, ale cítila jsem neuvěřitelnou psychickou úlevu. A pochopitelně se to projevilo i po fyzické stránce.

Jsem přesvědčená o účinnosti této metody a jsem rozhodnutá v terapii pokračovat. Jedno nebo dvě sezení určitě nestačí na to, aby se člověk vypořádal se svými letitými psychickými bloky.

Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů v léčbě.

Alžběta Havlová
Problémy se zády
Objednávka se zpracovává, počkejte prosím...