OBJEDNÁVKA

Termín

Čas je pouze orientační údaj. Budeme vás kontaktovat ohledně upřesnění.

Kontaktní údaje

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“) souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů.
OBJEDNÁVKA

Reference

9 kroků k vnitřní svobodě

Mé 3 poslední večery teď patřily knížce Aničky „9 kroků k vnitřní svobodě“. Už při čtení jsem měla ten správný „flow“ pocit a po přečtení jsem jen vydechla a trochu té svobody v sobě ucítila. Je to čtivé, chytré, nenásilné a pravdivé. A krásně se po čtení spí. Díky Aničko, velice inspirativní.

Petra Vojtěchová
9 kroků k vnitřní svobodě

Aničky knihu 9 kroků k vnitřní svobodě jsem si přečetla ze zvědavosti a musím říct, že mě rozhodně obohatila a tak nějak lidsky se mnou souzněla. I Aničky nelehký osobní příběh je důkazem, že vše nás nějak posune a je jen na nás jaký směr si vybereme. Knihu i EFT metodu a konkrétně Aničku mohu jen doporučit. Svým kamarádkám, jsem ji už doporučila:-).

Tereza K.
9 kroků k vnitřní svobodě

Knížka je skvělá, přečetla jsem ji jením dechem a neustále se k ní vracím. Je na mém nočním stolku, abych po ni pomhla kdykoliv sáhnout.

Katka S.
9 kroků k vnitřní svobodě

Kniha je skvělá. Moc se mi líbila. Přečetla jsme ji za dva večery a smekám před Tebou. Doporučuji všem, co chtějí na sobě pracovat.

Jana Bundilová