OBJEDNÁVKA

Termín

Čas je pouze orientační údaj. Budeme vás kontaktovat ohledně upřesnění.

Kontaktní údaje

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“) souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů.
OBJEDNÁVKA

Reference

Znovu sama sebou

Seminář se mi líbil, jak prostředí, tak i servis. Téma bylo moc zajímavé a některé postřehy se snažím aplikovat do běžného života. Jde to sice ztuha, ale občas Vaše rady hned používám, někdy si na ně ale vzpomenu ex post :-).

Co se týká doporučení, pokud se mě někdo zeptá, určitě Vás doporučím, ale musí ta potřeba vzejít od toho někoho, ale myslím si, že doporučením je i to, že hodně Vašich článků lajkuji a sdílím na FB.

Irena F.
Znovu sama sebou

Seminář Znovu sama sebou, kterého jsem se zúčastnila na podzim, pro mě byl příjemně stráveným dnem, v příjemném prostředí a Vy i Klára jste byly super. Překvapilo mě celkem poznání, že naučit se umět mít ráda sama sebe není zase tak úplně jednoduché a uvědomila jsem si, že ne vše je třeba válcovat rozumem a občas je dobré nechat věci jen tak plynout (ono to prostě nějak dopadne:-)). Pro mě asi ještě dlouhá cesta.

Sabina H.
Znovu sama sebou

Seminář Znovu sama sebou nám přinesl nové podněty k zamyšlení a byl příležitostí k setkání se zajímavými ženami.

Ty z nás, které už na sobě v této oblasti pracují, si pod vedením  skvělé Aničky mohly potvrdit, že tato práce přináší výsledky a má smysl.

Celkově jsme strávily velmi příjemný den, který nám dodal hodně energie a také chuti v této práci pokračovat.

Těšíme se “zase někdy”!

Alena Ch.
Znovu sama sebou

Chtěla bych napsat pocit, který jsem si odnesla. Seminář byl nepopsatelně nádherný. Díky němu budu nadále pracovat na tom, aby ze mě byla opět sebevědomá a láskou obklopená žena.

Monika S.
Pochopte a ovládněte svůj strach

Také máte stále z něčeho strach, já ano a stále s tím bojuji. Takže když jsem dostala nabídku účasti na této přednášce, řekla si proč ne :-).

Byla jsem mile překvapena už i tím, když zjistíte, že nejste sám, kdo se něčeho bojí....

Přednáška vás donutí se zamyslet nad sebou, nad svým chováním a zavede vás do vaší minulosti, abyste zjistila odkud se ty strachy berou a proč.

Přednáška vám také dodá sílu a energii s těmi strachy bojovat a naučí jak s nimi bojovat.

Anička je velice milá, empatická zkušená terapeutka, u které se práce stala koníčkem a na jejích přednáškách je to znát, nedá vám možnost se nudit :-)

Veronika Fričková
Pochopte a ovládněte svůj strach

Byla to moje první přednáška s Aničkou, nikdy jsem na žádné nebyla, moc mě nadchla a byla nejen zajímavá, ale především poučná. Pro mě bylo nejvíc zajímavé, když se mluvilo o domněnkách, co vše dokáží způsobit a my se pak na základě domněnek něčeho bojíme...

Zaujala mě také technika na strach z rozhodování. Když se ji naučíme používat, tak se nebudeme tolik bát. Takže určitě budu chodit i na další přednášky:). Anička je fakt super!

Miri Marková
Pochopte a ovládněte svůj strach

Moc děkuji za úžasnou přednášku o strachu, na kterou jsem šla, aniž bych věděla co vlastně očekávat.

Byla jsem překvapena jak srozumitelně a vstřícně byla přednáška pro mě, jako laika, vedena.

Praktická ukázka jedné z metod na odbourání strachu z nerozhodnosti mi doslova vyrazila dech. Z přednášky jsem odcházela s mnoha novými informacemi a radami a už se těším na jejich vyzkoušení v praxi.

Anička je příjemná a empatická profesionálka a žena na svém místě. :)

Moc děkuji za příležitost se tohoto kurzu zúčastnit a rozhodně doporučuji všem.

Blanka Láníková