OBJEDNÁVKA

Termín

Čas je pouze orientační údaj. Budeme vás kontaktovat ohledně upřesnění.

Kontaktní údaje

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“) souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů.
OBJEDNÁVKA

Reference

Znovu sama sebou

 

Seminář byl neuvěřitelně sebepoznávací, komorní, citlivý a zároveň úžasně informativní. Témata dávala smysl a upřímně by mne nikdy nenapadlo, že vše má takové souvislosti. Vlastně jsem ani nečekala tolik aha momentů a vnitřních prožitků. Díky Aničce jsem si zvědomila spoustu věcí a jsem si jistá, že právě tento seminář mě posunul zase o velký kus dál na mé cestě seberozvoje.

Při odjezdu jsem byla plná dojmů,  nových pocitů bylo tolik, že myšlenky rozklíčovávám i další dny po semináři, protože jsem toho stále plna a syta.

Říká se, že pokud byl film dobrý, člověk o něm přemýšlí i další dny.

A tady je to podobné. I další dny mám seminář v hlavě a stále cítím příjemné dozvuky. Děkuji, Aničko, za skvělé připravený program semináře, za úžasné vedení a celou organizaci. Určitě stojí za to seminář navštívit, ať už jste z kteréhokoliv konce republiky. Od Prahy mě dělí několik set kilometrů a přesto bych jela klidně znovu

Denisa T.
Znovu sama sebou

Seminář, Znovu sama sebou, byl absolutně nejkrásnější seminář, jaký jsem kdy v životě absolvovala. Počínaje lektorkou Aničkou, přes krásné prostředí, dárečky, super téma, sestavu skvělých žen, terapeutické kruhy a psaním dopisů konče. Jako lektorka je Anička úžasná, nejen, že tématu rozumí a umí odpovědět na každou otázku, ale umí usměrnit i diskusi, případně jemně ukončit delší monolog některé z účastnic. O prostředí nemluvě, nádherný starý dům na Smíchově, kousek od Vltavy, kam jsem hned hodila terapeutický kamínek a útulné místnosti pro seminář i terapeutické kruhy. Není ani obvyklé dostávat dárečky, jako dává Anička. Výborný čaj, deníček a kartičky, které přesně odpovídaly mému nastavení. Jako třešnička na pomyslném dortu pak bylo vzájemné psaní dopisů ostatním z účastnic, kde jsme psaly, co se nám na nich líbí. Mně osobně šlo psaní lehce, na každé z účastnic jsem našla hned několik krásných věcí a doufám, že všechny byly doma, po otevření obálek, tak nadšené, jako já. Co říct závěrem? Děkuji moc Aničko za to, co pro nás děláte.

Irena F.
Znovu sama sebou

Seminář Znovu sama sebou, kterého jsem se zúčastnila na podzim, pro mě byl příjemně stráveným dnem, v příjemném prostředí a Vy i Klára jste byly super. Překvapilo mě celkem poznání, že naučit se umět mít ráda sama sebe není zase tak úplně jednoduché a uvědomila jsem si, že ne vše je třeba válcovat rozumem a občas je dobré nechat věci jen tak plynout (ono to prostě nějak dopadne:-)). Pro mě asi ještě dlouhá cesta.

Sabina H.
Znovu sama sebou

Seminář Znovu sama sebou nám přinesl nové podněty k zamyšlení a byl příležitostí k setkání se zajímavými ženami.

Ty z nás, které už na sobě v této oblasti pracují, si pod vedením  skvělé Aničky mohly potvrdit, že tato práce přináší výsledky a má smysl.

Celkově jsme strávily velmi příjemný den, který nám dodal hodně energie a také chuti v této práci pokračovat.

Těšíme se “zase někdy”!

Alena Ch.
Znovu sama sebou

Chtěla bych napsat pocit, který jsem si odnesla. Seminář byl nepopsatelně nádherný. Díky němu budu nadále pracovat na tom, aby ze mě byla opět sebevědomá a láskou obklopená žena.

Monika S.
Pochopte a ovládněte svůj strach

Také máte stále z něčeho strach, já ano a stále s tím bojuji. Takže když jsem dostala nabídku účasti na této přednášce, řekla si proč ne :-).

Byla jsem mile překvapena už i tím, když zjistíte, že nejste sám, kdo se něčeho bojí....

Přednáška vás donutí se zamyslet nad sebou, nad svým chováním a zavede vás do vaší minulosti, abyste zjistila odkud se ty strachy berou a proč.

Přednáška vám také dodá sílu a energii s těmi strachy bojovat a naučí jak s nimi bojovat.

Anička je velice milá, empatická zkušená terapeutka, u které se práce stala koníčkem a na jejích přednáškách je to znát, nedá vám možnost se nudit :-)

Veronika Fričková
Pochopte a ovládněte svůj strach

Byla to moje první přednáška s Aničkou, nikdy jsem na žádné nebyla, moc mě nadchla a byla nejen zajímavá, ale především poučná. Pro mě bylo nejvíc zajímavé, když se mluvilo o domněnkách, co vše dokáží způsobit a my se pak na základě domněnek něčeho bojíme...

Zaujala mě také technika na strach z rozhodování. Když se ji naučíme používat, tak se nebudeme tolik bát. Takže určitě budu chodit i na další přednášky:). Anička je fakt super!

Miri Marková
Pochopte a ovládněte svůj strach

Moc děkuji za úžasnou přednášku o strachu, na kterou jsem šla, aniž bych věděla co vlastně očekávat.

Byla jsem překvapena jak srozumitelně a vstřícně byla přednáška pro mě, jako laika, vedena.

Praktická ukázka jedné z metod na odbourání strachu z nerozhodnosti mi doslova vyrazila dech. Z přednášky jsem odcházela s mnoha novými informacemi a radami a už se těším na jejich vyzkoušení v praxi.

Anička je příjemná a empatická profesionálka a žena na svém místě. :)

Moc děkuji za příležitost se tohoto kurzu zúčastnit a rozhodně doporučuji všem.

Blanka Láníková
Základní seminář EFT

Semináře jsem se zúčastnila po několika terapiích absolvovaných u Aničky. Šla jsem tam s myšlenkou, že si chci rozšířit obzory. Seminář však předčil veškerá má očekávání. Od prostorů, cateringu, až po obsah samotného semináře, o výborných prezentačních dovednostech Aničky nemluvě (i když o těch jsem měla vysoké mínění již před kurzem). Po osmi hodinách jsem odcházela s novými znalostmi a informacemi, ve skvělé náladě a namotivovaná techniku EFT sama na sobě či mých blízcích dobrovolnících vyzkoušet. Tento seminář spolu se samotnými terapiemi EFT beru jako tu nejlepší investici do sebe samé za poslední roky. 

Lenka Ch.

Lenka Ch.
27.5.2021
Základní seminář EFT

Moc děkuji za milou a velmi obohacující příležitost zůčastnit se celodenního semináře EFT,  Anička je nadaná řečnice a zkušená terapeutka a umí své znalosti empaticky předávat dál.

Spojení různých lidí s různými problémy a motivacemi k návštěvě semináře byly také přínosem, přece jen je člověk  často zabořen do vlastních problémů a vlastní spirituální cesty a je zdravé se potkat s lidmi, kteří jsou podobně jako vy otevřeni novým metodám a řešení problémů primárně u sebe sama.

Seminář vřele doporučuji, dodá Vám energii a chuť řešit vlastní bloky zevnitř a „po dobrém"!

 

Lenka Š.
Základní seminář EFT

Na základním semináři EFT, který jsem v září absolovovala, se sešlo 9 úžasných žen. Počet lidí byl tak akorát, abychom měli čas také praktikovat samotnou metodu. Celý den panovala úžasná atmosféra a Vy, Aničko, coby lektorka, Vy jste úžasná bytost. Už jen Váš hlas dělá strašně moc. Vytváříte dobrou náladu, stále s úsměvem, a to si myslím, že je hodně důležité :) A za mě to byly nejlépe investované peníze do sebe. Moc Vám děkuji za krásný den a za spoustu nových informací. Je úžasné, že jste mi přišla do života. Přála bych si víc takových úžasných lidí ve svém životě potkávat a mít kolem sebe.

Ingrid
Základní seminář EFT

Díky semináři se cítím, že jsem zase blíže tomu, abych se naučila v praxi lépe zvládat těžké situace a hlavně pouštět z těla ven uložené negativní emoce, které by jinak mohly narušovat spokojenost mého života. Anička vedla seminář velmi profesionálně a zároveň citlivě, který byl pro mě velmi jednoduše a přehledně srozumitelný.

Největším bonusem byla pro mě ukázka a pak i vyzkoušení samotné EFT metody ve dvojicích přímo pod zkušeným vedením Aničky. Možnost na cokoliv se svobodně zeptat s vyjádřit svůj názor mi dodala odvahu se dále EFT zabývat ve svém běžném životě a zkusit pomoci i svým blízkým.

Odpovědi na vyřčené otázky účastníků byly ze strany Aničky konkrétně zodpovězeny i s příklady, se kterými se můžu setkat i v praxi. 

Oceňuji citlivý a lidský přístup ke každému z účastníků a upozornění na fakt, že pokud si s nějakým vlastním větším strachem nebudeme vědět rady, že můžeme navštívit terapeuta, který nám rozsáhlejší trauma pomůže zpracovat. Skvělým přínosem bylo pro mne zmínění dalších metod, které mi mohou pomoci při tom, když se nebudu umět rozhodnout a nebo budu mít strach udělat nějaké vážnější rozhodnutí.

Třešničkou na dortu byla pak výborně zpracovaná prezentace a tištěná "příručka", kterou mohu používat pro své další hravé a jednoduché seberozvíjení a zkoušení metod s mými přáteli

Zároveň mě mile překvapilo i samotné místo, které je snadno dostupné a působilo na první pohled profesionálně ale i příjemně. Anička se o nás celou dobu velmi pečlivě starala po všech stránkách, nejen terapeutických, ke kterým patřilo navíc i výtečné občerstvení (luxusní škvarková pomazánka, ovoce a bábovka s kafíčkem :-)...)

Renáta B.

 

Renata B.
Základní seminář EFT

V sobotu 12.9. jsem se zúčastnila Základního semináře EFT. Bylo to moje první setkání s touto metodou a také s terapeutkou Aničkou Paškovou. Prožila jsem nádherný den, který mě neskutečně obohatil. Jsem vděčná za to, že jsem mohla zažít báječnou atmosféru tohoto semináře pod vedením úžasné, milé, vnímavé a příjemné Aničky.

DĚKUJI

Gábina K.
Základní seminář EFT

Moc děkuji za možnost účastnit se kurzu. Příjemní lidé a tuze příjemný prostor. Myslím, že jsme chápaly, co bylo třeba a prostor pro dotazy byl stále otevřený. Ocenila jsem Váš přístup, když jsme zcela nepochopily zadání a Vy jste nám nedopřála pocit, že jsme to nepochopily.  :) Ocenila jsem, že jste s námi trávila obědovou pauzu, pro mě velice nezvyklé a velmi milé. Takže za mě velké díky, vše bylo velmi přínosné.

Klára D.