OBJEDNÁVKA

Termín

Čas je pouze orientační údaj. Budeme vás kontaktovat ohledně upřesnění.

Kontaktní údaje

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“) souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů.
OBJEDNÁVKA

Kurzy

Seminář pro ženy i muže s názvem

Základní seminář EFT

Léčebná metoda, která vám pomůže změnit život.

OBJEVTE a OVLÁDNĚTE jednoduchost metody EFT, díky které se můžete zbavit svých problémů a konečně udělat změnu. A to kdykoliv a kdekoliv.

Trápí vás úzkosti? Máte obavy a různé strachy, které zahlcují vaši mysl? Trpíte fyzickými bolestmi, se kterými si nevíte rady a léky nepomáhají? Máte problém s hubnutím a přejídáním? Převládá ve vašem životě spíš smutek a rezignace, než radost a pohoda? Máte problémy se spánkem? Chcete udělat konečně nějakou změnu, jen máte neovladatelný strach z neznáma?

Přihlašte se na jednodenní základní seminář EFT, kde vás naučím:

 • jak pracovat se svými negativními emocemi.
 • jaké body na těle použít, abychom odblokovali napětí a stres ze svého těla a uklidnili tak celý nervový systém. A tím i svoji mysl.
 • jak pomoci nejen sobě od aktualního problému, ale také jak pomoci svým dětem a svým blízkým.

Pro koho je kurz vhodný?

pro každého kdo:
 • chce odstranit své bloky bránící mu ve štěstí, zdraví a úspěchu
 • chce na sobě pracovat a rozvíjet se
 • kdo je plný negativních emocí, které mu ztěžují život a rád by se jich zbavil(vztek, smutek, strach)
 • kdo nemůže odpustit...
 • kdo se chce ve svém životě posunout dál, udělat změnu a pracovat na sobě

Co se v kurzu naučíte?

 • základy a vznik metody EFT
 • jak EFT správně použít, kdykoli potřebujete
 • práce s EFT meridiánovými body potřebné k dosažení pozitivní změny
 • jak správně tvořit EFT fráze
 • jak používat EFT na základní problémy jako: emoční a fyzické bolesti, psychosomatické problémy, negativní vzpomínky, každodenní stres, strachy a fobie atd...
 • 2 základní techniky NLP, které zmírní stres a pomohou v našem rozhodování

Chci u toho být

Za kolik?
3200 Kč včetně DPH

Cena semináře zahrnuje:

 • studijní podklady
 • testy
 • pracovní manuál
 • bloky, tužky
 • a celodenní zdravé občerstvení v podobě čerstvého ovoce, slaného a sladkého pečiva spolu s výběrem čajů, lahodné kávy a vody.

Garantuji 100% spokojenost – nebudete-li spokojeni, dostanete své peníze zpátky.

Anna Pašková

Jsem terapeutka emoční psychologie EFT a koučem metody NLP (neurolingvistického programování,práce s podvědomím). Zabývám se těmito metodami intenzivně již 6 let. Kromě samotných terapií pořádám semináře pro ženy a přednášky o strachu.

Osobním rozvojem se zabývám několik let. Psychologie a to jak funguje lidská mysl, mě zajímá už od mládí. Neustále se vzdělávám a studuji. V současné době studuji druhým rokem psychoterapeutické studium na Pražské vyoké škole psychosociálních studií, abych si rozšířila obzor, který pak předávám na terapiíích svým klientům. Mám několik ukončených výcviků metody NLP, jejíchž techniky, které pracují s naším podvědomím, propojuji s metodou EFT. Klient dostává tak dokonalou celistvost, která mu pomáhá k rychlejší cestě k poznání, uzdravení své mysli a odblokování negativních emocí.

Jsem autorkou dvou knih EFT - svoboda pro vaše emoce a 9 kroků k vnitřní svobodě.

 

Řekli o semináři

„Aby metoda EFT fungovala, je třeba se naučit dobře ptát, jít do hloubky, být maximálně upřímný, věci správně pojmenovávat a umět si je dávat do souvislostí. I kdyby člověk nechtěl efekt a možnosti EFT v budoucnu vůbec využívat, už jen tato schopnost mu pomůže v řešení jakýchkoliv osobních situací a především v každodenní komunikaci s ostatními lidmi ve svém okolí.

Na semináři se mi líbilo, že kromě nezbytných teoretických základů si každý může zjednodušený postup prakticky vyzkoušet na sobě i na druhých. Doporučuji seminář všem, kteří se o sobě nebojí něco dozvědět, chtějí se naučit zvládat vše, co je v životě omezuje, nebo si jen během příjemně stráveného dne rádi rozšíří svoje obzory.“

Radim A.

 

Radim A.
15.5.2022

Základní seminář EFT mě velmi zaujal. Dozvěděla jsem se spoustu přínosných informací, nahlédla do tajů terapeutické praxe a vyzkoušela si EFT metodu sama na sobě i na druhých. Děkuji Vám, Aničko, za skvěle vedený seminář a za pohodovou atmosféru, díky níž se všechny přítomné ženy včetně mě nebály mluvit o svých problémech nahlas a bez pocitu studu. Aby se člověk posunul, je důležité být k sobě upřímný a naučit se pojmenovávat problémy pravými jmény. Pomáháte lidem nahlédnout do své duše, najít sebe sama a přijmout se. I když je za tím vším obrovská práce, Vy to děláte s neuvěřitelnou lehkostí. Děkuji.

 

Katka B.
20.9.2021

Mé pocity ze základního semináře EFT byly pro mne samotnou překvapivé. Jak těžké je někdy pojmenovat věci, pocity, emoce výstižně, podrobně, jasně tak, aby se mohly řešit, změnit, aby v nás nepřetrvávaly trvalé strachy, zlosti, úzkosti, pocity bezmoci. Děkuji Aničko za inspirativní den s EFT, kdy jsme se mohly všechny přítomné přesvědčit, že metoda "poklepávání" opravdu funguje, děkuji také za milý, citlivý a srozumitelný přístup k nám, za to, že jste dokázala pro nás vytvořit příjemné prostředí.  Těším se na další setkání s Vámi.  

 

Jana V.
20.9.2021

Ještě jednou moc děkuji za krásný sobotní seminář. Osobně pro mne byl velkým přínosem z několika důvodů. Tím prvním je krásné setkání s úžasnými bytostmi, které jsou podobně naladěné, což v dnešní době je pro mě moc důležité, takové pohlazení na duši. Další velmi důležitou věcí je pro mě neustálé připomenutí si přítomného okamžiku - osobně se neustále zabývám několik let regresemi, tj. minulostí, ale unikala mi trošku přítomnost, zaměření se na aktuální problémy, pocity, úzkosti... V tomto je metoda EFT velmi přínosná a obohacující. Možnost vyzkoušet si to se spoluúčastnicemi byla pro mě velmi zajímavá zkušenost, plná aha-momentů.

 

 

Daniela N.
20.9.2021

Semináře jsem se zúčastnila po několika terapiích absolvovaných u Aničky. Šla jsem tam s myšlenkou, že si chci rozšířit obzory. Seminář však předčil veškerá má očekávání. Od prostorů, cateringu, až po obsah samotného semináře, o výborných prezentačních dovednostech Aničky nemluvě (i když o těch jsem měla vysoké mínění již před kurzem). Po osmi hodinách jsem odcházela s novými znalostmi a informacemi, ve skvělé náladě a namotivovaná techniku EFT sama na sobě či mých blízcích dobrovolnících vyzkoušet. Tento seminář spolu se samotnými terapiemi EFT beru jako tu nejlepší investici do sebe samé za poslední roky. 

Lenka Ch.

Lenka Ch.
27.5.2021

V priebehu celého dňa panovala medzi Vami a nami účastníkmi skvelá atmosféra. Najväčším prínosom pre mňa bolo striedanie teórie s praktickými ukážkami, ktoré odhalili variabilitu použitia EFT metódy. Hneď za dva dni som ťukanie použila na sebe a úľava sa dostavila. Funguje to :-) Som vďačná za Vás a za prácu, ktorú robíte od srdca. 

 

Martina P.
20.9.2021

Díky semináři se cítím, že jsem zase blíže tomu, abych se naučila v praxi lépe zvládat těžké situace a hlavně pouštět z těla ven uložené negativní emoce, které by jinak mohly narušovat spokojenost mého života. Anička vedla seminář velmi profesionálně a zároveň citlivě, který byl pro mě velmi jednoduše a přehledně srozumitelný.

Největším bonusem byla pro mě ukázka a pak i vyzkoušení samotné EFT metody ve dvojicích přímo pod zkušeným vedením Aničky. Možnost na cokoliv se svobodně zeptat s vyjádřit svůj názor mi dodala odvahu se dále EFT zabývat ve svém běžném životě a zkusit pomoci i svým blízkým.

Odpovědi na vyřčené otázky účastníků byly ze strany Aničky konkrétně zodpovězeny i s příklady, se kterými se můžu setkat i v praxi. 

Oceňuji citlivý a lidský přístup ke každému z účastníků a upozornění na fakt, že pokud si s nějakým vlastním větším strachem nebudeme vědět rady, že můžeme navštívit terapeuta, který nám rozsáhlejší trauma pomůže zpracovat. Skvělým přínosem bylo pro mne zmínění dalších metod, které mi mohou pomoci při tom, když se nebudu umět rozhodnout a nebo budu mít strach udělat nějaké vážnější rozhodnutí.

Třešničkou na dortu byla pak výborně zpracovaná prezentace a tištěná "příručka", kterou mohu používat pro své další hravé a jednoduché seberozvíjení a zkoušení metod s mými přáteli

Zároveň mě mile překvapilo i samotné místo, které je snadno dostupné a působilo na první pohled profesionálně ale i příjemně. Anička se o nás celou dobu velmi pečlivě starala po všech stránkách, nejen terapeutických, ke kterým patřilo navíc i výtečné občerstvení (luxusní škvarková pomazánka, ovoce a bábovka s kafíčkem :-)...)

Renáta B.

 

Renata B.

Moc děkuji za milou a velmi obohacující příležitost zůčastnit se celodenního semináře EFT,  Anička je nadaná řečnice a zkušená terapeutka a umí své znalosti empaticky předávat dál.

Spojení různých lidí s různými problémy a motivacemi k návštěvě semináře byly také přínosem, přece jen je člověk  často zabořen do vlastních problémů a vlastní spirituální cesty a je zdravé se potkat s lidmi, kteří jsou podobně jako vy otevřeni novým metodám a řešení problémů primárně u sebe sama.

Seminář vřele doporučuji, dodá Vám energii a chuť řešit vlastní bloky zevnitř a „po dobrém"!

 

Lenka Š.

V sobotu 12.9. jsem se zúčastnila Základního semináře EFT. Bylo to moje první setkání s touto metodou a také s terapeutkou Aničkou Paškovou. Prožila jsem nádherný den, který mě neskutečně obohatil. Jsem vděčná za to, že jsem mohla zažít báječnou atmosféru tohoto semináře pod vedením úžasné, milé, vnímavé a příjemné Aničky.

DĚKUJI

Gábina K.

Na základním semináři EFT, který jsem v září absolovovala, se sešlo 9 úžasných žen. Počet lidí byl tak akorát, abychom měli čas také praktikovat samotnou metodu. Celý den panovala úžasná atmosféra a Vy, Aničko, coby lektorka, Vy jste úžasná bytost. Už jen Váš hlas dělá strašně moc. Vytváříte dobrou náladu, stále s úsměvem, a to si myslím, že je hodně důležité :) A za mě to byly nejlépe investované peníze do sebe. Moc Vám děkuji za krásný den a za spoustu nových informací. Je úžasné, že jste mi přišla do života. Přála bych si víc takových úžasných lidí ve svém životě potkávat a mít kolem sebe.

Ingrid

Moc děkuji za možnost účastnit se kurzu. Příjemní lidé a tuze příjemný prostor. Myslím, že jsme chápaly, co bylo třeba a prostor pro dotazy byl stále otevřený. Ocenila jsem Váš přístup, když jsme zcela nepochopily zadání a Vy jste nám nedopřála pocit, že jsme to nepochopily.  :) Ocenila jsem, že jste s námi trávila obědovou pauzu, pro mě velice nezvyklé a velmi milé. Takže za mě velké díky, vše bylo velmi přínosné.

Klára D.
Ráda bych poděkovala za perfektně připravený kurz EFT, za systém, přehlednost, návaznost, ochota vše vysvětlit, třeba i několikrát, trpělivost, empatii a laskavý přístup lektorky Aničky. Vnímala jsem celou dobu harmonické, vkusné a pozitivní prostředí. 
Ocenila jsem velmi chutné pohoštění, malé překvapení pro účastníky na závěr v podobě dárku a hlavně celkovou pohodu a účastníky na "stejné vlně".
Kurz mohu vřele doporučit. Metoda EFT je jednoduchá na provedení a přitom účinná. Vřelé díky.
Věra Z. 
Věra Z.
14.5.2022

Pod vedenim skusenej a velmi prijemnej terapeutky Anicky som stravila velmi zaujimavu sobotu. Na seminar som prisla bez akehokolvek ocakavania, lebo som sa chcela prekvapit. Myslim, ze sa to podarilo. Odislala som s poznanim, ze aj negativne situacie, ktore nam prinasa zivot (a inak to asi nikdy nebude), mozu byt pod nasou vlastnou kontrolou, aj ked sa to mnohym mozno na prvy pohlad nezda. Seminar bol pre mna obohacujuci a inspirujuci.

Gábika V.

 

Gábika V.
14.5.2022