OBJEDNÁVKA

Termín

Čas je pouze orientační údaj. Budeme vás kontaktovat ohledně upřesnění.

Kontaktní údaje

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“) souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů.
OBJEDNÁVKA

Kurzy

Seminář pro ženy s názvem

Znovu sama sebou

Osvoboďte v sobě ženu, své pravé já

Máte chuť zažívat vnitřní svobodu a klid?
Chcete se zbavit všech strachů a pochybností o sobě?
Chcete najít svou vnitřní krásu a sílu?

Přepadají Vás někdy pocity, že nejste dost dobrá? Cítíte, že jste nerozhodná, slabá a bez energie? Máte pocit, že si nevěříte ale někde v hloubi duše toužíte s tím něco udělat?

Chcete svůj život posunout dál? Tak, aby vás víc bavil?

Není nic silnějšího, než žena, která se cítí sebevědomě, která si věří a cítí harmonii a klid uvnitř sebe. Žena, která je díky své vnitřní síle nejen krásná, ale i pevně ukotvená sama v sobě. Ten pocit bych přála každé z vás, milé dámy.

Objevte v sobě ženu, kterou chcete ve svém životě mít.

Poznejte váš nejdůležitější vztah. Sama SE SEBOU.

Pokud máte chuť vydat se na tuto cestu a objevit svou hodnotu, lásku k sobě, zvýšit si své sebevědomí a cítit vnitřní klid, přihlašte se na tento seminář.

Co vše Vás naučím?

 • Jak objevit svou vnitřní sílu
 • Jak dát sebe na první místo beze strachu a výčitek
 • Jak posílit své sebevědomí a jedinečnost
 • Co znamená sebehodnota a sebepřijetí
 • Jak probudit naplno v sobě zapomenutou nebo ztracenou ženskost
 • Jak svému okolí říkat ne beze strachu, co tomu řeknou
 • Jak dosáhnout soulad v partnerství
 • Co nám brání mít více peněz a jak je nechat k sobě proudit
 • Jak nastavit rovnováhu mezi rodinou a prací

Chci u toho být

Kdy?
07.10.2023
Od 9:30 – 17:30 hod.
Kde?
Pavla Švandy ze Semčic 3, Praha 5
Za kolik?
3500 Kč včetně DPH

Kdo jsem?

Jmenuji se Anička.

Jsem terapeutka, školitelka, matka a manželka. Pořadí se mění dle potřeby.

Pracuji více jak 20 let v úzkém kontaktu s lidmi, zejména pak s ženami. Mám letitou praxi ve sféře osobního rozvoje a školení. Byla jsem majitelkou úspěšného kosmetického salonu, díky kterému jsem si často vyslechla mnoho životních příběhů. To  byl také jeden z důvodů, proč jsem absolvovala školu emoční psychologie v EFT Institutu v Praze. Stala jsem se certifikovanou terapeutkou a terapiemi se zabývám intenzivně již 6.rokem.

Ale v první řadě jsem žena. Žena, která se cítí konečně vyrovnaná. Dovoluje si být křehká i silná zároveň. Naslouchám své intuici a vnitřnímu hlasu, kteý mi v životě mnohokrát pomohl.

Cítím svou vniřní svobodu, která je pro mne velice důležitá. Znamená pro mne víc žít než přemýšlet. Vědět, co je pro mě skutečně důležité a podle toho jednat.

Také znám svou hodnotu ve vztahu. Naučila jsme se být rovnocennou partnerkou svému muži bez srovnávání a soutěžení. Podporuji ho a oceňuji. Nebojím říct si o pomoc. Dovoluji si vše neřídit, nekontrolovat a alespoň někdy se nechat vést.

Jsem velmi svodomyslná, miluji změny a výzvy a i přesto, že jsem společenská, miluji i chvíle samoty. Jsem přátelská, spolehlivá a pracovitá. To, co mě dělá naprosto blaženou, je tanec a zpěv.

Mým přáním a cílem je, aby se lidé nebáli udělat ve svém životě změnu a šli za svými sny.

 

Co vše vám kurz přinese?

 • rozeznat smysluplnost od krátkodobého štěstí a nacházet pravou cestu životem
 • žít beze strachu a bez vyčítek
 • ucítit vnitřní jistotu, spokojenost a klid
 • umět se věnovat víc sama sobě
 • zvýšit svou výkonnost a efektivitu
 • lépe zvládat stres a umět se otevřít hojnosti a bohatství

Přestaňte jen dokola číst a přemýšlet o tom, jaké by to bylo, kdybychom změnu udělali.

Nyní je ten pravý čas, tak si ho udělejte. Čas pro toho nejdůležitějšího člověka na světě.

A tím jste VY sama.

Dovolte si dovolit být sama sebou.

 

V sobotu 7.10.2023 můžete mnohé změnit.

Neodkládejte svou spokojenost a vnitřní svobodu až na potom.

Místa jsou omezena pouze pro 9 účastníků.

Jestli jste rozhodnutá, klikněte na tlačíto chci se přihlásit na seminář.

Řekli o semináři

Seminář, Znovu sama sebou, byl absolutně nejkrásnější seminář, jaký jsem kdy v životě absolvovala. Počínaje lektorkou Aničkou, přes krásné prostředí, dárečky, super téma, sestavu skvělých žen, terapeutické kruhy a psaním dopisů konče. Jako lektorka je Anička úžasná, nejen, že tématu rozumí a umí odpovědět na každou otázku, ale umí usměrnit i diskusi, případně jemně ukončit delší monolog některé z účastnic. O prostředí nemluvě, nádherný starý dům na Smíchově, kousek od Vltavy, kam jsem hned hodila terapeutický kamínek a útulné místnosti pro seminář i terapeutické kruhy. Není ani obvyklé dostávat dárečky, jako dává Anička. Výborný čaj, deníček a kartičky, které přesně odpovídaly mému nastavení. Jako třešnička na pomyslném dortu pak bylo vzájemné psaní dopisů ostatním z účastnic, kde jsme psaly, co se nám na nich líbí. Mně osobně šlo psaní lehce, na každé z účastnic jsem našla hned několik krásných věcí a doufám, že všechny byly doma, po otevření obálek, tak nadšené, jako já. Co říct závěrem? Děkuji moc Aničko za to, co pro nás děláte.

Irena F.

 

Seminář byl neuvěřitelně sebepoznávací, komorní, citlivý a zároveň úžasně informativní. Témata dávala smysl a upřímně by mne nikdy nenapadlo, že vše má takové souvislosti. Vlastně jsem ani nečekala tolik aha momentů a vnitřních prožitků. Díky Aničce jsem si zvědomila spoustu věcí a jsem si jistá, že právě tento seminář mě posunul zase o velký kus dál na mé cestě seberozvoje.

Při odjezdu jsem byla plná dojmů,  nových pocitů bylo tolik, že myšlenky rozklíčovávám i další dny po semináři, protože jsem toho stále plna a syta.

Říká se, že pokud byl film dobrý, člověk o něm přemýšlí i další dny.

A tady je to podobné. I další dny mám seminář v hlavě a stále cítím příjemné dozvuky. Děkuji, Aničko, za skvělé připravený program semináře, za úžasné vedení a celou organizaci. Určitě stojí za to seminář navštívit, ať už jste z kteréhokoliv konce republiky. Od Prahy mě dělí několik set kilometrů a přesto bych jela klidně znovu

Denisa T.

Seminář Znovu sama sebou, kterého jsem se zúčastnila na podzim, pro mě byl příjemně stráveným dnem, v příjemném prostředí a Vy i Klára jste byly super. Překvapilo mě celkem poznání, že naučit se umět mít ráda sama sebe není zase tak úplně jednoduché a uvědomila jsem si, že ne vše je třeba válcovat rozumem a občas je dobré nechat věci jen tak plynout (ono to prostě nějak dopadne:-)). Pro mě asi ještě dlouhá cesta.

Sabina H.

Seminář Znovu sama sebou nám přinesl nové podněty k zamyšlení a byl příležitostí k setkání se zajímavými ženami.

Ty z nás, které už na sobě v této oblasti pracují, si pod vedením  skvělé Aničky mohly potvrdit, že tato práce přináší výsledky a má smysl.

Celkově jsme strávily velmi příjemný den, který nám dodal hodně energie a také chuti v této práci pokračovat.

Těšíme se “zase někdy”!

Alena Ch.

Chtěla bych napsat pocit, který jsem si odnesla. Seminář byl nepopsatelně nádherný. Díky němu budu nadále pracovat na tom, aby ze mě byla opět sebevědomá a láskou obklopená žena.

Monika S.